شرکت رز تحریر یزد تولید کننده انواع نوشت افزار ، بازی های فکری و بسته های کمک آموزشی با بهترین کیفیت ، دارای نشان ملی استاندارد ، نشان استاندارد اروپا ، گواهینامه های متعدد بین المللی و تندیس حمایت از حقوق مصرف کننده

هم اکنون به عنوان بزرگترین و نوآورترین تولید کننده نوشت افزار در ایران فعالیت می نماید .

تولید و ارائه محصولات با کیفیت بالا و قیمت مناسب سرلوحه فعالیت و نوآوری های ما بوده و هست. استفاده بهینه از توانمندی ها و امکانات ملی و میهنی در تولید، تلاش مستمر ما در کسب جدیدترین تکنولوژی جهانی و توجه همیشگی ما به جلب رضایت مردم و مشتریان، اساس موفقیت های ما می باشند.
دستیابی به سطوح عالی رقابت و کسب مجوزهای بین المللی نظیر استانداردهای ایران، گواهینامه CE اروپا، ایزو 9001 ، اخذ تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان و کسب عناوین کارآفرین برتر، واحد نمونه تولیدی از جمله دستاوردهای مجموعه رز تحریر است.
کارشناسان و کارکنان متخصص ایرانی در کارخانه رزتحریر یزد با تلاش ارزنده خود موفق به تولید کالاهای متنوع و با کیفیت عالی شده اند و اخیرا هم با کسب مجوز صادرات محصولات تولیدی ایران به بازارهای جهانی، گامی بسیار مهم و افتخارآمیز برای این مرز و بوم برداشته اند.
هدف ما جلب رضایت مصرف کنندگان و حمایت از فروشندگان افتخار ما تولید ملی با کیفیت عالی و قیمت مناسب می باشند. امید است با ارائه نظرات ارزشمند خود، ما را در این راه یاری نمایید .

جهت ورود به هر یک از برند های زیر مجموعه شرکت رز تحریر یزد ، بر روی لوگوی آن برند کلیک نمائید .

دلیل بازگشت وجه