ام بی ای نیوز: خودکاری که با گارانتی می نویسد

ام بی ای نیوز: دانش تبلیغات با همه گستردگی و وسعتی که این روزها به تبع تغییرات زندگی اجتماعی و فرهنگی افراد پیدا کرده، هنوز هم با در اختیار گذاشتن ساده ترین روش ها در اختیار تولید کنندگان و همه کسانی که برای حضور در بازارها از روش های بازاریابی و تبلیغات استفاده می کنند، امکان رقابت در بازار متنوع و پر تعداد تولید و خدمات را بیش از پیش فراهم نموده است.

ما خبرنگارها ابزار کارمان خودکار و قلم و… و هر آنچه که برای نوشتن مناسب باشد است. چندی پیش برای نوشتن مطلبی، خودکاری با نام کنکو مواجه شدم که در کنار نام این کالا، عبارت دو سال گارانتی توجهم را جلب کرد.
شاید مفهوم و اهمیت گارانتی خودکار برای یک خبر نگار یا نویسنده که با مواردی نظیر روان بودن و عدم قطع شدن جوهر آن و یا ایراداتی که هنگام نوشتن یک مطلب به وجود می آید، در مقایسه با سایر افراد بیشتر محسوس باشد.

از این رو درگفتگویی که با محمود رضا صنعتکار داشتم و درباره چگونگی وجود گارانتی یک خودکار اطلاعاتی به دست آوردم که جالب بود.

وی رئیس هیات مدیره شرکت رز تحریر یزد تحت لیسانس شرکت کنکو کانادا است که به گفته خودش بعد از خودکار بیک که چندان فعالیت و تولیدی ندارد در حال حاضر کنکو در ایران گام های اولیه را از سال 1389 برای تولید خودکار و سایر محصولات تحریر، با کیفیت را برداشته است.

او درمورد اینکه چگونه یک خودکار میتواند شامل گارانتی دوساله باشد، اظهار داشت: تاریخ تولید هم روی خودکار و هم روی مغزی آن حک شده است و اینکه شامل دو سال گارانتی می شود و بر اساس این طرح و ادعا، مصرف کننده میتواند در صورت بروز هر مشکل نظیر قطع شدن جوهر، عدم روان نویسی و سایر مواردی که در زمینه کار با این خودکار تا مدت زمان دو سال پیش می آید، می تواند ضمن تماس با شرکت از طریق سایت و آدرس ایمیلی که بر روی کالا درج شده است، آن را تعویض نموده و یک خودکار سالم تحویل بگیرد.

وی با اشاره به اینکه درحال حاضر شرکت کنکو تحت لیسانس کشور کانادا در ایران فعالیت می کند گفت: تولید کالای با کیفیت، از جمله اهداف مهم شرکت می باشد، چرا که قصد داریم در بازار بزرگ رقابت و تولید حضور فعال و پر رنگ داشته باشیم و از سویی نیز انجام به تعهدات در زمینه گارانتی محصولات در راستای همین اصل بوده که شرکت نسبت به آنها بسیار حساس و دقیق عمل می کند.

صنعتکار در رابطه با شیوه های تبلیغاتی که این شرکت مد نظر دارد می گوید: اصولا کیفیت محصول میتواند بزرگترین تبلیغ برای یک کالا محسوب شود اما اتخاذ روش هایی که بتوان با مخاطب ارتباط برقرار کرد و اقدام به اطلاع رسانی نمود نیز در کنار سایر فعالیت ها اهمیت دارد.

گفتنی است جوهر خودکارهای کنکو از کشور آلمان، نوک مغزی آنها تولید کشور سویس است و در حال حاضر علاو ه بر خودکار، محصولات پاک کن و ماژیک نیز تولید می شود که ماژیک های تولید شده نیز شامل گارانتی شرکت میشوند.

mbanews.ir – مریم غضنفری